100 Ünlü Türk Kitap Okuma Programı

100 ünlü Türkün yer aldığı kitap tarzında sayfa, sayfa hazırlanmış Windows için eğitim programıdır. Programda istenilen ünlü Türklerden birisini seçerek hayatı ve yaşantısı boyunca neler yaptıklarını okuyabilirsiniz.

Programı çalıtırdıktan sonra sayfa üzerine dokunduğunuzda sayfa çevrilerek diğer sayfaya geçecek ya da sol sayfada dokunarak geri gidebilirsiniz. 3 sayfada 100 Türk listesinden hayatını, yaptıklarını okumak için Türk adına dokunuz.

Seçmiş olduğunuz Türk’ün hayatı sayfa, sayfa ekranda belirecektir. Okudukça diğer sayfalara geçebilir ya da tekrar okumak için geriye dönebilirsiniz. Fihrist ile Türk isim seçme ekranına programdan dönebilir tam ekran moduna alarak tam ekran olarak kullanabilirsiniz.

İlk sayfadandan ilerlediğinizde doğum tarihlerine göre sıralı olan Türk ünlüler gelerek okumuş olduğunuz Türk ünlü hayatı ve diğer bilgiler sayfası bittikten sonra diğer Türk ünlüye geçecektir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Ticariyer


100 Ünlü Türk Kitap Okuma Programı İndir


100 Ünlü Türk Kitap Okuma Programı Çalıştırma

Programı çalıştırmak için kurulum ve ayrıca bir program kurmanıza gerek yoktur. İndirdiğiniz 100-unlu-turk-programi.rar dosyasını Winrar, Winzip 7-Zip rar açma programlarından herhangi birisi ile ya da bilgisayarınızda sıkıştırma açma rar destekleyen program ile açınız.

Açılan klasör içerisinde 100Turk.exe dosyasına dokunarak çalıştırabilir. Programı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın exe dosyası harici disklere yüklenerek başka bir bilgisayarda yine kuruluma gerek kalmadan çalıştırabilmektedir. Exe dosyasını olduğu şekilde alarak başka bir PC içinde çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.