Accurate Time – Namaz Vakitlerini ve Kıble Hesabı Yapan Program

Accurate Time ile bilgisayarınızda ezan saatlerini, kıble yönlerini ve diğer İslami zaman ölçülerini hesaplayabilirsiniz.

Program Ay yüksekliği ve diğer günleri hesaplama da baya gelişmiş özelliklere sahip. Programı eski özelliği ise yardım menüsü ve tüm menüler İngilizce olarak hazırlanmış biraz İngilizce bilginiz olması gerekli. Karışık ama İngilizce bilgisi olanlar rahatlıkla kullanabilirler.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: ICOP


Accurate Time İndir


Accurate Time Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz accu_setup.exe kurulum dosyasını direk olarak bilgisayarınızda başlatınız. Kurulum ilk sırasında size hoş geldiniz kuruma ekranı gözükecektir. Bu kurulum ekranında ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Accurate Time Kurulum Yeri Belirleme

İkinci kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. C:Accurate Times olarak bırakabilir veya istediğiniz bilgisayarın bir yerine kurmak için kuruluma devam edebilirsiniz.

Üçüncü kurulum ekranında “ Bilgisayar Başlat” menüsüne hangi ad ile çağırmanızı size soracaktır. Orijinal ismi olan Accurate Times bırakabilir veya Türkçe ilerde hatırlayacağınız bir program adı girebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Bu ekrandan sonra masa üstüne kısa yol oluşturmak istediğinizi soracaktır. İlgili seçimi isteğinize göre işaretleyerek kuruluma devam ediniz.

Accurate Time Kurulum Son Ekranı

Son kurulum ekranında ise “Install” butonuna bastığınızda bilgisayara Accurate Times kurulumunu yaparak gerekli dosyaları atarak kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Bu şekilde kurulumu bitireceksiniz. Başlat menüsünden veya masa üstüne kısa yol oluşturduysanız oradan Accurate Time başlatabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.