Agsoft Çek Senet Takip Programı

Agsoft çek ve senet programı ile bilgisayar ortamından Windows işletim sistemi için çek ve senet ticari işlemlerini kayıt altına alabilir, bilgisayar da güvenliğini sağlayabilir ve takibini yapabilirsiniz.

Program içerisinde çek ve senet girişi, alınan çek ve senet listesi, bordoları, çek ve senet çıkış işlemleri, verilen çekler ve mevcut olan çekleri tarihleri ve tutarlarını görebilir bunlar üzerinden işlem yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Çek Senet Takip Programı İndir


Agsoft Çek Senet Takip Programı Bilgisayara Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum aşamasında kısa kurulum bilgilerini ve diğer ekran da kurulumu nereye yapmak istediğinizi size soracaktır. Burası için kurulum yerini kendi istediği şekilde C:AGSoft olarak kurabilir eğer birden çok Agsoft yazılım programı kullanıyorsanız karışıklık olmaması sebebi ile istediğiniz yeri seçerek kurulumu yapabilirsiniz.

Agsoft Çek Senet Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri belirleme ekranından sonra kurulumu onaylamanızı sizden isteyecektir. Kurulumu onaylayarak bilgisayarınıza kurulumu yapmasını bekleyerek kurulumu bitiriniz. Kurulum bitiminden sonra program direk olarak açılacak ve deneme sürümü kullanmaya başlayabileceksiniz.

Deneme sürümde size 30 gün ve 30 kullanım hakkı verecektir. Programın kendi içerisinde programın size uygun olduğunu çek ve senet işlemleriniz için yeterli olacağını düşürseniz satın alma, lisans sahibi olma bilgilerini bularak yapımcı iletişim bilgi detaylarını görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.