Agsoft Çevireç Programı

Agsoft çevirteç programı ile txt uzantılı metin belgelerini ya da not defteri yazılarını Excel, CVS veya HTML dosyasını çevirebilirsiniz. Program içerisinde detaylı olarak nasıl kullanacağız hakkında yardım menüsü yer almaktadır.

Program DOS ortamında çalışmakta olan program arasında Excel ve HTML için rapor aktarma işleminde işinizi görecektir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 701 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Çevireç Programı İndir


Agsoft Çevireç Programı Bilgisayara Kurulumu

Agsoft-Cevirec.rar dosyasını Winrar, Winzip veya diğer rar açma programlarından birisi ile açınız. Açılan klasör içerisinde Cevirec.exe dosyasına dokunarak bilgisayarınızda kurulumu başlatınız.

Agsoft Çevireç Programı Bilgisayara Kurulumu
Agsoft Çevireç Programı Bilgisayara Kurulum Onayı

Kurulum için onay veriniz. Kurulum ilerleyerek kurulumu nereye yapmak istediğini soran kurulum ekranında C:\Program Files\AGSoft olarak bırakabilir ya da menüden hard disk yer seçimin yaparak istediğiniz bir klasör içerisine, sürücüye kurabilirsiniz.

Program klasörünün kurulum sırasında yerinin değiştirilmesi programın işlevine zarar vermez! Bu şekilde ilerde hatırlayabilmeniz için sık kullandığınız klasör ya da sürücü içerisine programın deneme sürümü yükleyebilirsiniz.

Agsoft Çevireç Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kuruluma onay veriniz ve kurulum sonunda direk program açılacaktır. Programın deneme sürümü kısıtlamalar bulunmaktadır. Kısıtlama olmadan kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanızı isteyecektedir.

Programın size uygun olduğunu işinizi göreceğini düşünürseniz program içerisinde yazılımcı lisans satın alma ve yazılımcı bilgilerine bulabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.