Agsoft Çocuk Doktoru Programı

Çocuk doktorları için hasta takibi ve randevu takibi yapma programıdır.

İçeriğinden çocukların aşı takibi, soy geçmişi girme, önceden geçirmiş olduğu hastalıkları girme ve takip etme, gelişimi takip etme, alerji varsa girerek ilerleyen zamanda takip yapma gibi özelliklere sahiptir.

Randevu takibi, günlük özel notlar, yapılan günlük muayenelerin takibi, hasta sicil kartları, aşı takibi ve gelişim grafiği bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Çocuk Doktoru Programı İndir


Agsoft Çocuk Doktoru Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını kurmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırarak kuruluma onay veriniz.

Agsoft Çocuk Doktoru Programı Kurulum Onay Ekranı

İlk basit kurulum aşamasını geçerek diğer kurulum aşması olan kurulum yeri seçim ekranınıda geçiniz. Kurulum onayından sonra karşınıza programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran yer alacaktır. Burası için C:AGSoft olarak programı kurabilir ya da üst taraftan kurulum yapmak istediğiniz yeri değiştirerek istenilen klasör içerisine programı kurabilirsiniz.

Agsoft Çocuk Doktoru Programı Kurulum Yeri Belirleme Ekranı

Kurulum yeri belirledikten sonra tekrar sizden belirlenen ayarları kabul ederek kurulum yapmanızı isteyecektir. Kurulum sonra ekranında “Kur” butonuna dokunarak bilgisayara kurulumu yapmasını bekleyiniz. Bu süre kısa sürecektir.

Agsoft Çocuk Doktoru Programı Son Kurulum Ekranı

Kurulum bitiminde program otomatik olarak çalışacaktır. Deneme sürüm için 30 gün veya 30 kullanım hakkı size verilmektedir. Programı inceleyerek size uygun olduğuna karar verirseniz program içerisinde lisans satın alma işlemlerini ve bilgilerini bulabilirsiniz. Lisansı satın aldığınızda sınırsız kullanım hakkına sahip olursunuz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.