Agsoft Çocuk Gelişim Takip Programı

Sağlık kurumlar, sağlık özel sektörlerinin kullanabileceği deneme sürüm çocuk gelişim takip programı ile çocukların gelişimlerini bilgisayar ortamına aktararak PC üzerinden takip edebileceğiniz Türkçe yazılımdır.

Yeni çocuk bilgi girişi, aşı ve hastalıklar takibi, kilosu, boyu, tetikler, gelişim grafiği, alerjileri, zafiyetleri, giriş düzenleme işlemi, giriş silme, yedek alma gibi özellikleri bulunmaktadır. Çocuk gelişimi bilgisayar ortamında yapmak isteyenler için deneme sürümü kullanarak lisansı satın aldığınızda sınırsız kayıt yapabiliyorsunuz. Deneme sürümde sınırlı kayıt işlemi yapabiliyorsunuz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Çocuk Gelişim Takip Programı İndir


Agsoft Çocuk Gelişim Takip Programı Kurulumu

Zip arşiv dosyasını Winzip veya benzeri .zip açma programlarından birisini kullanarak bilgisayarınızda açınız. Agsoft-Cocuk_Gelisim_Takip.exe kurulum dosyasının üzerine fare ile iki kera dokunarak gelen kurulum onayında kuruluma onay veriniz.

Agsoft Çocuk Gelişim Programın Kurulumunu Onaylamalısınız
Agsoft Çocuk Gelişim Kurulum Yerini Seçmelisiniz

Kurulum yeri seçimini program files AGSoft olarak devam edebilir veya istediğiniz bir klasör içerine fare ile seçerek kurulum yapabilirsiniz. Son kurulum ekranında kuruluma onay vererek kurulumu tamamen bilgisayarınızda yapması için bekleyiniz, bu kurulum aşamasında bilgisayarınıza programın deneme sürümü çalıştırabilmesi için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yükleyerek kurulumu sonlandırmanızı sizden isteyecektir. Kurulum bitiminde program açılacaktır.

Deneme sürüm için kullanıcı adı alanına demo olarak veya girerek şifre alanını bış geçerek olduğu açıldığı şekilde programda “Tamam” butonuna dokunduğunuzda program açılarak deneme sürümü kullanmaya başlayabileceksiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.