Agsoft Finansal Çözüm Programı

Agsoft Finansal Çözüm Programı ile bilgisayar ortamında finans işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Program size geniş çaplı finans işlemlerini bilgisayar ortamında yapmanızı yardımcı olacak, finans işlemlerinizi bilgisayarınızda tutarak yedekleme işlemi yapabileceksiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Finansal Çözüm Programı İndir


Agsoft Finansal Çözüm Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız ve kuruluma onay vermeyi unutmayınız. Kurulum başlangıcında size kısa kurulum bilgilerini ve program hakkında bilgileri gösterecektir. Kuruluma ilerle butonu ile devam etmek isteyebilirsiniz.

Agsoft Finansal Çözüm Programı Kurulum Yeri Seçim Ekranı

Bir sonraki ekranda üst resimde gözüktüğü gibi deneme sürümünü nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum yerini geldiği şekilde C:AGSoft olarak devam edebilir veya açılan kurulum yeri seçim ekranında kurulum yerini kendiniz belirleyerek o belirlediğiniz yere kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum yerini istediğiniz şekilde özelleştirebilir veya C:AGSoft olarak devam edebilirsiniz. Her iki işlemde sorunsuz olarak çalışacaktır.

Agsoft Finansal Çözüm Programı Kurulumu

Kurulum yeri seçiminde sonra üst tarafta görüldüğü şekilde kuruluma onay vermenizi isteyecektir. Bu seçimden sonra bilgisayarınıza deneme sürüm kurularak direk olarak başlayacaktır.

Programın deneme sürümü size 5 adet açma ve kapama yani kullanma imkanı ve 30 günlük kullanım hakkı vermektedir. Deneme sürümü kullandıktan sonra bu finans çözüm programının size uygun olduğuna karar verirseniz satın alma işlemlerini program içerisinde yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.