AGSoft Günlük Kasa Takip Programı

AGSoft yazılım tarafından hazırlanan günlük kasa takibini bilgisayar ortamından girerek kontrol altına alabileceğiniz kasa giriş ve raporlama Windows uygulamasıdır.

AGSoft günlük kasa ile gün içerisinde kasaya giren, çıkan, gün sonunda kasa da kalan tutar, hangi gün hangi işlemlerin yapıldığına dair gün, gün raporlama. İki gün arasından karşılaştırma yapabilme buna göre güne göre işlemlerin karşılaştırmasını yapabilme, gün sonunda ne kadar kar ve zarar edildiğini görebilme, işlem / kaynak türüne göre raporlama işlemini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AGSoft Yazılım


AGSoft Günlük Kasa Takip Programı İndir


AGSoft Günlük Kasa Takip Programı Bilgisayara Kurulumu

AGSoft_Gunluk_Kasa_Takip dosyasını bilgisayarınızda kurma işlemi yapabilmek için çalıştırınız. İlk kurulumda bilgisayarınıza kurulumu yapabilmeniz için sizden alt ekranda gözüktüğü gibi onay isteyecektir. Onay vererek kuruluma devam ediniz.

AGSoft Günlük Kasa Takip Programı Bilgisayara Kurulum Onayı

Kurulum onay işleminden sonra ikinci ekranda programı bilgisayarınızın içerisine C:AGSoft olarak yükleme yapacağını gösterek ekranı göreceksiniz. Bu ekranda C:AGSoft olarak devam edebilir veya deneme sürüm olduğundan farklı bir yere kurulum yapabilirsiniz, sizinistediğiniz bir yere kurulum için kurulum yeri seçimi ekranında sürücü yer seçimi ve adını seçerek kuruluma devam edebilirsiniz.

AGSoft Günlük Kasa Takip Programı Bilgisayara Kurulum Yeri Seçimi
AGSoft Günlük Kasa Takip Programı Lisans Süresi 30 Defa Kullanım Hakkı Size Verir

Kurulum yeri seçiminden sonra son kez kuruluma onay vererek bilgisayara kurulum yapmasını bekleyiniz ve kurulum sonunda programı çalıştırınız. Artık programın deneme sürümü kullanabilirsiniz. Deneme sürümü 30 kere kullanım hakkın verir, yani 30 defa açılarak kapatılabilir bunun sonunda lisansı satın almanızı sizden isteyecektir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.