Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı

Agsoft kasa ve cari hesap programı ile bilgisayarınız kasa işlemleri ve cari işlemleri kayıt altına alabilir, işlemler üzerinden değişikli yapabilirsiniz.

İçeriğinde gelişmiş günlük, iki tarih arası cari ve kasa işlemleri ve raporlama, borç ve alacak işlemleri, para çıkış, giriş ve masraf işlemleri yer almaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı İndir


Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Bilgisayara Kurulumu

Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Bilgisayara Kurulumu Onay Ekranıdır!

Kurulumu başlandıktan sonra kurulum için sizden Agsoft kasa cari programı kuruluma başlayacaktır kurulumuma devam edilsin mi sorusu sorulacaktır. Kuruluma “Evet” butonuna dokunarak devam edebilirsiniz. Kurulum onayı aşamasından sonra kısa kurulum bilgileri var gelecektir, yine kuruluma devam ediyorsunuz.

Programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşacaksınız. Burası için C:AGSoft olarak kurabilir. Birden fazla Agsoft yazılımı kullanıyorsanız karışmaması için değiştirebilir veya istediğiniz yere kurulumu yapabilirsiniz. Son kurulum aşamasına geçtiğinizde son kez sizden kurulumu onaylamanızı isteyecek kurulumu yaparak direk program çalışacaktır.

Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Bilgisayara Kurulumu
Agsoft Kasa ve Cari Hesap Takip Programı Deneme Sürümü Bilgisi

Deneme sürümde size 30 gün veya 30 kullanım hakkı verilmektedir. Bu süreler içerisinde programı deneyebilirsiniz. Programın uygunluğunu düşünürseniz programın lisansını program içerisinde satın alarak sınırsınız kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.