Agsoft Mali Danışman Programı

Agsoft Mali Danışman programı mali işlemler hakkında size detaylı bilgiyi veren mali bilgilendirme programıdır. İçerisinde vergi mevzuatı, sosyal güvenlik işlemleri, şirketler için mali bilgiler, mali müşavir bilgileri gibi mali bilgileri madde ve başlıklar halinde sunmaktadır.

Program içerisinde kelime arama, yazdırma araçları, Word belgesi olarak dokümanları / yazıları kaydetme, alt ve üst menüyü aynı anda gösterme, tam sayfa okuma işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 18 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Mali Danışman Programı İndir


Agsoft Mali Danışman Programı Bilgisayara Kurulumu

Kurulum dosyasının üzerine dokunarak kurulumu bilgisayarınızda gelen kurulum onay ekranından onaylayınız.

Agsoft Mali Danışman Programı Kurulum Onay Ekranı

Onay işleminizden sonra kurulum için ilk kurulum ekranı gelecektir, kuruluma devam ediniz. Programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranda C:Program FilesAGSoft olarak devam edebilir veya ekranda kurulum yerini değiştirebilirsiniz.

Agsoft Mali Danışman Programı Kurulum Yeri Seçimi

Son kurulum ekranından yine sizden programın kurulumu için onay isteyecektir. “Kur” butonuna dokunarak programını onaylayınız ve kurulumun tamamen yapılmasını bekleyiniz. Bitimden alt resimde gözüktüğü gibi program açılacaktır.

Agsoft Mali Danışman Programı Deneme Sürümü Açılışı

Programın deneme sürümünde 30 gün veya 30 kullanım hakkı sunulmaktadır. Kullanım süresi veya sınırı bittiğinde program lisansı satın almanızı isteyecektir. Programın size göre olacağını düşünürseniz programın içerisinde lisans satın alma menülerini ve bilgilerini bularak lisansı satın alarak sınırsınız olarak kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.