Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı

Agsoft tarafından hastaneler ve sağlık kurumları için hazırlanmış Windows taban ile çalışan hasta takip ve randevu sistemidir.

Protokol kayıt listesi, protokol detaylandırma, muayene girişi, tetikler, hesap işlemleri, protokol ödeme detayları, cari hareket, randevular, giderler, gün sonu kasa hareketleri, bekleyen muayeneler, yapılan muayeneler, gün gün muayene detayları, kasa işlem detayları bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı İndir


Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı Kurulumu

AGSoft_Muayenehane.rar dosyasını açınız. Klasör içerisinde yer alan kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız, kurulumu bilgisayarınızda yapabilmeniz için kurulumu onaylayınız.

Kurulumu yapmak istediğinizi yeri seçerek ve ya C:\AGSoft olarak kurulum yerini onayınız.

Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi
Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı Kurulum Son Kurulum Onayı

Kurulum yerini onayladıktan sonra son kez yine sizden kurulum yerini ve kurulumun tamamını onaylamanızı isteyecektir, onaylayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip Programı Lisans Girişi Bilgileri

Agsoft Muayenehane ve Muhasebe Takip programını girebilmeniz için lisans giriş bilgilerine kullanıcı adı olarak geldiği şekilde agsoft ve şifre alanını demo olduğundan boş bir şey yazamadan “Tamam” butonuna dokunuz.

Programda size 30 gün kullanım hakkı veya 30 defa deneme hakkı verilecektir. Her programı açıp kapatmanız da bir deneme sürümü düşecek toplamda 30 defa açarak kapatma veya 30 gün içerisinde kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Programının size göre olduğunu düşünen sağlık ve hasta takip ve randevu için yeterli olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma ve yapımcı satın alma bilgilerinin detaylarını bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.