Agsoft Okul Aidat Takip ve İşletme Defteri

Bu program ile öğrenci aidat işlemlerini yapabilir aidat işlemleri ile alakalı işletme modüllerini kullanarak detaylı bir şekilde aidatları tutabilir takibini yapabilirsiniz.

Hızlı öğrenci girişi yapabilir, gider girişleri, gelir girişleri, okul bilgileri girişi, satıcı firma bilgileri girişi, borç alacak toplu giriş, stok, gelir gider girişleri işlemlerini yapabilir.

Aidat, banka bilgilerini aktarma, işletme gelir ve gider raporlarını görebilir, aidat toplu raporları tek penceden görebilir, işletme yılı değişikliliği ve Excelden öğrenci aktarma işlemlerini yapabilirsiniz. Aidat toplama işlemi yapanlar deneme sürümü indirerek, inceleyebilir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Okul Aidat Takip ve İşletme Defteri İndir


Agsoft Okul Aidat Takip ve İşletme Defteri Kurulumu

Kurulun dosyasını indirdikten sonra kuruluma bilgisayarınızda onay veriniz. İlk kurulum aşamasında program hakkında kısa bilgileri göreceksiniz, kuruluma devam ediniz.

Agsoft Okul Aidat Takip ve İşletme Defteri Kurulum Onayı Verme

Kurulumu size bilgisayarınızda nereye yapmak istediğinizi soran kurulum ekranında C:\AGSoft olarak devam edebilir veya istediğiniz yere kurmak için üst tarafta yer alan sürücü ve klasör yollarından istediğinizi seçerek kurulumu oraya yapabilirsiniz.

Agsoft Okul Aidat Takip ve İşletme Defteri Kurulum Yapılacak Yeri Seçiniz Ekranı

Kurulumu onaylayarak kurulumu yaptığınızda bilgisayarınızda otomatik olarak başlayacaktır. 30 gün, 30 deneme hakkı vermektedir. Program içerisinde satın alma bilgilerini ve işlemlerini bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.