AGSoft Personel Takip ve Bordro Hesaplama Yazılımı

AGSoft personel takip etme ve personeller için bordro hesaplama yazılımını Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz. Tamamen Türkçe, Türk yapımı (AGSoft Yazılım) tarafından yazılmıştır.

Programın personel kayıt işlemleri, çalışan çıkarma işlemleri, izin işlemleri çalışma saatleri tanımı girme, tanımları değiştirme, saatlik ve genel puantaj ve bordo hesaplama, avans, ödeme takibi, sigorta, vergi işlemleri yapabilmektedir.

İzin ücret işlemleri, sendika işlemleri, otomatik ücret artışı, personel görevler ve çoklu şirket sahipleri için çalıştığı şirket kayıtlarını girebilme ve bunun gibi personel takip ve devlet işlemlerini yapabileceğiniz Windows yazılımıdır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AGSoft Yazılım


AGSoft Personel Takip ve Bordro Hesaplama Yazılımı İndir


AGSoft Personel Takip ve Bordro Hesaplama Yazılımı Bilgisayara Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınız için çalıştırınız ve gelen kurulum ekranına programı kurmak için onay veriniz. Kurulum 2. aşamasından programın kurulum yerini soran ekran kurulumu çıkacaktır. Kurulumu C:AGSoft olarak devam edebilir birden çok AGSoft yazılımı kurduysanız ekranda istediğiniz yere kurulumu yaparak devam edebilirsiniz.

AGSoft Personel Takip ve Bordro Hesaplama Yazılımı Kurulum Yapılacak Yer
AGSoft Personel Takip ve Bordro Hesaplama Yazılımı Bilgisayara Kurulumu 2. Onay Ekranı Son Onay Ekranıdır

Kurulum yeri seçiminden sonra başka bir ekranda yine kurulum için onay isteyecektir. Yine onay vererek kurulumu tamamen bitirmesini bekleyiniz. Masa üstü veya başlat menüsüne giderek programı başlatabilirsiniz.

Deneme sürüm olduğundan sadece 30 defa kullanım hakkınız vardır. Yani, 30 defa açarak kapatabilirsiniz. Bende açarım hiç kapamam diyenler için de yazılımcı düşünmüş 30 defa açılımın yanında 30 gün sınırı da belirlenmiş. Programın içerisinde lisans ücreti ve diğer tüm satın alma bilgilerini görebiliyorsunuz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.