Agsoft Personel ve Bordro Takip Programı

Bilgisayar ortamında personel ve bordro takip işlemlerinizi bu program ile yapabilirsiniz.

Program içerisinde personel kayıt işlemleri, yıllık ücretli izin takip, SGK beyan işlemleri, personelin günlük işe gidiş ve geliş kayıtları, otomatik maaşa zam artışı, sigorta ödemeleri, personel bordro hesaplama ve raporları, sendika işlemleri.

Çalışma saatleri tanımları, tüm personellerin yıllık izin takibi, yönetim raporu, personel raporu ve personel evrak işlemleri kaydını tutabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Personel ve Bordro Takip Programı İndir


Agsoft Personel ve Bordro Takip Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırınız ve kuruluma onay veriniz. İlk kurulum ekranında program hakkında kısa bilgileri bulabileceksiniz. Bu kısa bilgileri geçerek diğer kurulum ekranında programı kurulum yerini seçiniz.

Kurulum yeri için birden çok Agsoft yazılım ürünleri kurduysanız karıştırmamanız için C:\AGSoft klasörünü değiştirebilir veya devam edebilirsiniz.

Agsoft Personel ve Bordro Takip Programı Hedef (Kurulum) Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçim ekranında sonra bilgisayarınıza program kurulacak ve kapatmanızı isteyerek deneme sürüm başlayacaktır.

Programın deneme sürümü 30 gün ve 30 kullanım hakkı size veriyor. Bu süre ve kullanım oranına göre deneme sürümü test edebiliyorsunuz. Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma işlemlerini bularak sınırsınız olarak lisansını satın alarak kullanabiliyorsunuz. Yapımcı için iletişim bilgileri detayı da program içerisinde mevcuttur.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.