Agsoft Randevu Paket İş Takip Programı

Agsoft tarafından hazırlanan iş takibini bilgisayar ortamından kayıt tutarak veya sekreterinize kayıt tuturarak iş takibini bu program ile yapabilirsiniz.

İçerisinde kişi giriş ve değişiklik, paket girişi ve değişiklik, günlük kasa ve kredi kart raporları, kişi alacak ve tahsilat yapılanlar, görüşme izleme, haftalık, aylık ve daha da gelişmiş rapor ve girişleri görüntüleyebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Randevu Paket İş Takip Programı İndir


Agsoft Randevu Paket İş Takip Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı Winrar kullarak bilgisayarınızda güzelce açınız. Açılan klasör içerisinde yer alan AGSoft_Randevu.exe kurulum dosyasını çalıştırınız, kuruluma güzelce devam ediniz. İlk kurulumda programı kısa açıklamalarını görürsünüz. İlerleyerek kuruluma devam ediniz.

Agsoft Randevu Paket İş Takip Programı Kurulumu

Diğer kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğinizi soracaktır. C:Program Files (x86)AGSoft 64 bit içi kurarken C:Program FileAGSoft 32 bit için kuracaktır. Burasını değiştirebilir, istediğiniz yer programı siz özelleştirerek kurabilirsiniz.

Agsoft Randevu Paket İş Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Bu son aşamadan sonra bilgisayarınıza programın kurulumu yaparak direk olarak program başlayacaktır. Kullanıcı girişlerini direk olarak tamam butonuna basarak deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın deneme sürümü 30 gün veya 30 kullanım hakkı size vermektedir.

Bu süre veya deneme imkanı ile programı kullanarak size uygun olduğunuz düşünürseniz program içerisinde yapımcı iletişim bilgilerini ve lisans satın alma işlemlerini bularak lisansı satın alabilir lisan satın aldığınızda sınırsız kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.