AGSoft Site veya Apartman Aidat Takip Programı

AGSoft yazılım tarafından hazırlanan apartman ve site yöneticilerin bilgisayar ortamından aidat ve diğer muhasebe işlemlerini etkili tutmaları için hazırlanmıştır.

İçeriğinde genel işlemler için daire girişi, gelir girişi, aidat borç alacak raporu, toplu aidat aktarma, toplam alınacak borç raporları daire, daire, aylık ödeme aidat raporları detaylı, kayıtlı daire listesi, işlem türü seçimi, ödemenin nasıl alacak detayı, kasa işlemleri ve veri aktarımı yazıcı çıktı işlemleri bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AGSoft YAzılım


AGSoft Site veya Apartman Aidat Takip Programı İndir


AGSoft Site veya Apartman Aidat Takip Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Sayın yönetici. Kuruluma onay veriniz ve ilk basit kurulum aşamasını geçerek kuruluma devam ediniz.

AGSoft Site veya Apartman Aidat Takip Programı Kurulumu

İkinci kurulum aşamasında ise bu takip programını bilgisayarda nerede kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burası için C:AGSoft olarak devam edebilir birden çok AGSoft programı kullanıcısı iseniz karışıklık olmaması sebebi ile başka bir klasör içerisinde yükleyebilirsiniz.

AGSoft Site veya Apartman Aidat Takip Programı Kurulu Yeri Seç Yönetici

Kurulum seçimi ekranından sonra son kez sizden kurulumu bilgisayarınızda onaylamanız için tekrar onay isteyecek, kurulum yapılacak ve kurulum bitirdiğinizde program başlayacaktır. Direk giriş yapabilirsiniz. Programda 30 gün ve 30 kullanım hakkın bulunmaktadır. Bu kullanım hakkınız 30 gün içerisinde kullanım veya 30 defa açarak kapamadan ibarettir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.