Agsoft Süt Takip Programı

Süt takip programı süt alım ve satımı yapan kişiler için hazırlanmış süt takip ve gelir / gider takip programıdır. Süt alımı, alışveriş girişi, fabrika teslimi, gün içerisinde ve haftada ayda toplanan süt miktarı, tutarları, cari hesap işlemlerini yapabilirsiniz.

Süt alım ve satımı yapıyor, süt alım ve satışlarınızı bilgisayar ortamında tutarak gelir ve giderleri de bilgisayar ortamında yapmak istiyorsanız Agsoft süt takip programını indirerek deneme sürümünü kullanabilir, ihtiyacınıza uygun olup, olmadığını deneyebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Agsoft Yazılım


Agsoft Süt Takip Programı İndir


Agsoft Süt Takip Programı Kurulumu

Kurulumu başlatmak için indirdiğiniz AGSoft_Sut_Takip_Programi.rar dosyasını Winrar ile açınız. Açılan klasör içerisinde var olan AGSoft_Sut_Takip_Programi.exe kurulum dosyasına basınız ve kurulumu bilgisayarınızda onaylayınız.

Kurulumu nereye yapmak istediğiniz soran ekranda kurulum yerini C:\AGSoft olarak devam edebilir ya da istediğiniz bir yere kurulumu yapmak için kurulum yeri seçme ekranında seçim yapabilirsiniz.

Kurulum yerini belirlediğinizde bilgisayarınıza kurmak için sizden tekrar onay isteyecektir. Kuruluma onar vererek kurulumunun bitmesini bekleyiniz, kurulumu sonlandırınız.

Kurulum bitimini onayladığınızda program direk olarak açılacak kullanmaya başlayabileceksiniz.

Agsoft Süt Takip Programı Kurulumu Son Ekranı

Program deneme sürüm olarak kısıtlı alanları kullanabiliyorsunuz. Agsoft süt takip programının size uygun olduğunu düşünürseniz, program içerisinde satın alma ve yazılımcı bilgilerinin detayını içerisinde bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.