Agsoft Vergi Mevzuatı Uzmanı Program

Agsoft vergi mevzuatı uzman programında vergi ile alakalı genişmiş bilgileri bilgisayar ortamında okuyabilir, vergi hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu program vergi hakkında bilgi vermeye amaçlayan bilgisayar yazılımıdır.

İçeriğinde; Vergi usul kanunu, ödeme kaydedici cihaz kullanımı ile ilgili kanun ve amme alacaklarının tahsili usulü hakkındaki kanun, emlak vergisi, katma değer vergisi, gelir vergisi, özel tüketim vergisi, danıştay kanunu, harçlar kanunu, kurumlar vergisi (5422), kurumlar vergisi (5520), damga vergisi, motorlu taşıtlar vergisi, vergi kanunlarında değişiklik yapan kanunlar ve diğer kanunlar ile alakalı geniş bilgiler bulunmaktadır.

Programı çalıştırdıktan sonra öğrenmek istediğiniz vergi kanununu seçerek yan sağ menüden hakkında bilgi alabilirsiniz. Arama ile merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz vergi yazılarını program içerisinde aratarak görebilirsiniz. Arama geçmişini kullanabilir, en çok yaptığınız işlemleri bulabilir, programlar yardım alanından program kullanımı hakkında bilgileri görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 17.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AGSoft Yazılım


Vergi Mevzuatı Uzmanı Program İndir


Vergi Mevzuatı Uzmanı Program Kurulumu

Kurulum için rarlı (sıkıştırarak indirdiğiniz) dosyayı Winrar ile açınız. İçerisinde yer alan vergimevzuati.exe kurulum dosyasını çalıştırınız ve kurulumu onaylayınız. İlk kurulum aşmasından “Sonraki” menüsüne dokunarak kuruluma devam ediniz.

Agsoft Vergi Mevzuatı Uzmanı Program Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri belirleyerek kuruluma devam ediniz, bilgisayarınıza kurulum yapılarak sonra ekranda kurulumu sonlandırmanızı isteyecektir. Kurulumu sonlandırdığınızda program açılacak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.