AjanTila – Ücretsiz Bilgisayarınız için Ajanda Programı

AjanTila ile bilgisayarınıza ücretsiz olarak ajanda olarak kullanabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup sınırsız kayıt imkânı bulunmaktadır ve tamamen Türkçe programdır.

Program Türkçe olması sebebi ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Program içerisinde fihrist, kasa, ajanda, notlar ve cari kartlar menüsü bulunmaktadır. Fihrist ile kişileri telefon, adres ve diğer iletişim bilgilerini kayıt edebilir, kasa menüsü ile kasa giriş ve çıkışlarınızı tutabilir, ajanda ile günlük notlar alabilir daha sonra bu notlara bakarak aldığınız notu bilgisayarınızda hatırlayabilirsiniz.

Bilgisayarında Windows işletim sistemi için tamamen ücretsiz ve tamamen Türkçe ajanda programı arayanlara bu az yer kaplayan AjanTila programını kurarak incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Ajanda girişleri yaptıktan klasör içerisinde bilgiler kayıt olacağından hiç bir dosyayı silmeyiniz. Program klasörü içerisinde bir veya bir kaç dosyayı silmeniz durumunda program çalışmaya bilir kayıtlarınız gelmeyebilir bu hususa dikkat etmenizi öneririz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


AjanTila İndir


AjanTila Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını ajanda programını kuracağınız bilgisayarınızda kurulum için açınız. Aç emrinden sonra kurulum ekranı gelecek ve ajantila programı C:\Pro\AjanTila olarak kurmanızı isteyecektir.

Bu kurulum yerini değiştirebilir veya bu şekilde kuruluma devam edebilirsiniz. Kuruluma başladığınızda kurulum yapılarak ajanda programı başlayacaktır.

Program içerisinde tema değiştirebilir, yeni sürüm kontrolü yapabilir, hakkında menüsüne giderek programın detayları yapımcı detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

AjanTila – Ücretsiz Bilgisayarınız için Ajanda Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 4 Adet.

  • Moderatör

   Yaşar Bey merhaba programı direk C sürücüsü içerisine kuruluyor. C sürücü içerisinde Pro klasörün içerisinde AjanTila klasörü içerisinden çalışmaktadır.

   Program durum çubuğundan açıksa, önceden açtıysanız kapatınız. Kapatma işlemini durum çubuğundan AjanTila simgesi üzerinden Çıkış menüsü ile yapmalısınız.

   Daha sonra yapmanız gereken C sürücü içerisinde Pro klasörü silmek yeterli olacaktır. Kaldırma yerine nasıl silinir destek daha doğru olacaktır.

   Program ekle kaldırdan kaldırmanıza gerek olmayan sisteme kurulum yapadan direk kendi kurduğunu klasör içerisinde çalışan bir programdır.

 1. asaf ören

  Ajanda programınızı incelemek için indirdim. Başarılı olmadığım hususları size yazıyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  1) 31.12.2019 tarihinden sonra tarih 1900 dönüyor.2019 dan sonraki yıllara ait notlar nasıl işlenecek ?
  2) Cari hesapları nasıl kullanacağız.