AkareSoft Taksis Muhasebe Programı

AkareSoft Taksis orta ve küçük ölçekli işletmeler için muhasebe programıdır. Özellikle taksitli satış yapanlar için bilgisayar ortamından taksit işlemlerini tutabilmeleri için geliştirilmiş tamamen Türkçe, anlaşılır Türk yazılım programıdır.

Müşteriler, tedarikçiler, stok işlemleri, hatırlatma, kasa, personel, cari hesap işlemler, gelir ve giderlerin takibi, taksit takibi, gelecek taksit tutarı, kasa bilgileri takibi, stok hareketleri, yedekleme işlemleri yapılabilmektedir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 7.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AkareSoft


AkareSoft Taksis Muhasebe Programı İndir


AkareSoft Taksis Muhasebe Programı Kurulumu Nasıl Yapılır?

akaresoft-taksis.rar dosyasını açmanız gerekmektedir. Açmak için Winrar, Winzip ya da rar açma programlarından herhangi birisi ile açarak içerinde yer alan kurulum dosyasını çalıştırınız.

Baş kurulum ekranında basit kurulum bilgilerini geçerek diğer kurulum ekranında başlangıç menüsü adını belirleyiniz. Burasını AKARESOFT olarak devam edebilir ya da birden fazla AkareSoft programı kullanıyor, karıştırmamak için farklı bir isim girerek kuruluma devam edebilirsiniz.

AkareSoft Taksis Muhasebe Programı Başlangıç Dizini Seçimi ve Adı Belirleme Ekranıdır

Başlangıç dizini ve adını belirledikten sonra diğer kurulum ekranında “Yükle” butonuna dokunduğunuzda program bilgisayarınıza yüklecektir.

AkareSoft Taksis Muhasebe Programı Kurulumu
AkareSoft Taksis Muhasebe Programı Lisans Girişi

Programın lisans giriş ekranında deneme sürüm için kullanıcı sekmesinde “Demo” seçimine dokunarak programı çalıştırınız. Demo seçimine dokunduğunuzda şifleri otomatik olarak yazacaktır. Değiştirmeden lisansı onaylarak devam ediniz. Deneme sürümünü kullanamya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.