Akaunting – Ücretsiz Full Web Tabanlı Ön Muhasebe Yazılımı

Akaunting tamamen ücretsiz olarak sunulan kısıtlama olmaksınız PC, mobil veya tablet ile online (çevrimiçi) olarak kullanabileceğiniz ön muhasebe yazılımıdır.

Müşteri yönetim paneli, depozito ve transfer işlemleri, fatura işlemleri, tedarikçi işlemleri, gelir ve giderlerin detaylı raporunu tutabilme, stok işlemleri, birden çok para birimi ile muhasebe işlemi yapma, çoklu firma olarak çalışma gibi ön muhasebe işlemlerini yapabilirsiniz.

Bu yazılım ile nerede olursanız olun internet olduğu müddetçe ön muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz. Veriler sizin sunucunuzda bulunduğu için veri güvenliğini sağlamış olursunuz.

Türkçe de dahil olmak üzere 28 dilde çalışabilmektedir. Mobil ve tablet ile uyumlu olarak çalışır. İster bilgisayarınızdan isterseniz mobil ve tablet cihazlarından giriş yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 28.5 MB | İşletim Sistemi: PHP | Yapımcı: Akaunting Yazılım A.Ş.


Akaunting İndir


Akaunting Kurulumu

Programı kullanabileniz için bir adet PHP uyumlu web sunucuya ihtiyacınız vardır. PHP olarak hazırlanan bu ön muhasebe programını indirdikten sonra arşiv dosyasını açmalı ve açılan klasör içerisinde bulunan tün dosyaları sunucunuza yüklemeniz gerekmektedir.

Akaunting web tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Web sunucusuna atmadığınız müddetçe bilgisayarınız da çalıştıramazsınız. Eğer sunucuya veri yükleme veya nasıl kuracağınız hakkında bilginiz yoksa kurulum için size tavsiyemiz. Bir hosting firmasından PHP tabanlı sunucu almanız ve almış olduğunuz hosting firmasından yardım alarak kurdurmanızı öneririz.

Ayrıca bu ön muhasebe programını hosting firmalarının size sunmuş olduğu Softaculous özelliğinden de kurabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Mustafa Golek 8 Ekim 2022

    Merhaba dosyaları indirdim fakat veritabanı yok.