Akınsoft CD Market – CD Market için Muhasebe ve İş Takip Programı

Akınsoft CD Market ile CD kiralama ve satış yapan marketler için satış ve muhasebe işlemlerini yapabilecekleri Windows yazılımıdır.

Program ile bir çok kullanıcı ekleyerek yönetici ve diğer kullanıcıları seçerek çoklu çalışma imkânı bulabilir, barkot desteği, satılan cd ve kirada olan cd’lerinin dökümünü görebilir, gecikmeli gelen teslimatlar için bilgi alarak ücret uyarısı alabilir, gelir ve gider gibi muhasebe işlemlerinizi tutabilir ayrıntılı gelir, gider dokümanını görebilir veya yazdırabilir.

Cd stok girişi, satılan CD miktarı ve ne kadar ücret ile satıldığını tekli veya çoklu olarak görebilir, Aylık, günlük, haftalık hatta yıllara öre ne kadar cd satıldığını ne kadar kiraladığını detay fiyat detayları ile birlikte görebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Akınsoft Software


Akınsoft CD Market İndir


Akınsoft CD Market Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde “Kur” klasörüne giderek setup.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Kurulum esnasında size programı nereye kuracağınızı ve başlat menüsü adını seçmenizi isteyecektir. İlgili seçimlerden sonra son kurulum ekranında veritabanı kurmanızı isteyen ekranı göreceksiniz. Bu kurulum sırasında gelmektedir. Veritabanını da program ile birlikte kurarak kurulumu bitirmeniz yeterli olacaktır.

Programa ilk giriş yapacaklar deneme sürüm için şifre alanına “masterkey” yazarak giriş yapmalı ve işletme bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra programı detaylı inceleyebilirsiniz. Deneme sürümünden programın size yeterli olduğunu düşünürseniz program içerisinde lisans satın alma işlemlerini görerek lisansını satın alabilir ve sınırsız olarak Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.