Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı

Akınsoft Octoplus ön muhasebe programı içerisinde kasa, stok, fatura, çek, senet ve cari işlemlerini bulabilirsiniz. Kullanıcı tanımlama, çoklu işlemler, kar ve zarar analizleri, teklif hazırlama, virman, valör, irsaliye gibi ön muhasebe için gerekli tüm işlemleri bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Akınsoft


Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı İndir


Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı Winrar ya da Winzip ile bilgisayarınızda istediğiniz bir yere açınız. İlk üçü kısa bilgiler kurulum aşamasını geçerek 4. kurulum aşamasına geldiğiniz programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için C:\AKINSOFT\OctoPlus6 olarak devam edebilir ya da “Bworse” butonuna dokunarak istediğiniz yere kurabilirsiniz.

Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında programın başlatmanız için kısayol seçimlerini size soracaktır. Hangi kısayolların oluşturulmasını istiyorsanız aktif ya da oluşturulmaması istiyorsanız pasif ederek kuruluma devam ediniz.

Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı Kısayol Oluşturma

Kısayol seçimlerinden sonra ki kurulum ekranında sizden son defa kurulum için onay isteyecektir.

Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı Son Kurulum Onayı

Kurulum tamamen yapmasını bu kurulum ekranında bekleyiniz. Kurulum bittikten sonra deneme sürümde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Akınsoft Octoplus Ön Muhasebe Programı Deneme Sürüm Giriş Ekranı

Programın deneme sürümü açıldığından kullanıcı adı olan “Yetkili” seçimini değiştirmeden şifre alanına “masterkey” giriniz. Bu şekilde deneme sürüme giriş yapacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.