Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli – Genel Muhasebe Programı

Akınsoft Wolvox kontrol programı ile genel muhasebe işlemlerinizi PC ortamında tutabilirsiniz. Program içerisinde genel olarak cari, stok, fatura, çek ve senet işlemleri, kullanıcı menüyü istediği şekilde değiştirebilir.

Depo takip, stok limitleri belirleyebilme, şube bazında çek aktarımı yapabilme, çoklu kullanıcılar offline modu ile çalışabilme, seri senet basımı, döviz girişleri ve döviz takibi yapabilme gibi daha birçok genel muhasebe işlemlerinizi PC içi Windows ortamında kayıt altına alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Akınsoft


Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli İndir


Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli Kurulumu

Rarlı dosyayı bilgisayarınızda açarak klasör içerisinde bulunan kurulumu başlatınız. Kurulum başlangıçında kurulum dilini seçmenizi isteyecektir. Burası Türkeçe olarak direk gelecektir. Türkçe olarak devam ediniz.

Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli Kur Dilini Seçiniz

İkinci kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğinizi sonra ekran ile karşılacaksınız. Burası için C:\AKINSOFT\Wolvox8 olarak devam edebilir veya istediğiniz yere kurulum yapmak için değiştirebilirsiniz.

Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli Kurulum Yeri Seçimi

Başlat menüsü adını belirleyiniz. Burası için AKINSOFT\Wolvox8 olarak devam edebilir ya da değiştirerek devam edebilirsiniz. İsmini değiştirmenizde herhangi bir sakınca yoktur. İlerde hatırlayacağınız bir isimde verebilirsiniz.

Akınsoft Wolvox Kontrol Paneli Başlat Menüsü Adı Seçimi

Son kurulum aşamasında programı kuruluma son defa onay vererek kurulum yapmasını bekleyiniz. Kurulum bittikten sonra masaüstü kısa yol ile program çalıştırarak deneyebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.