Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı

Akkarınca halı yıkama ve sipariş programı ile Windows işletim siteminde halı yıkama işlemlerinizi ve siparişlerinizi Windows ortamında yapabilirsiniz.

Programın içeriğinde yeni sipariş oluşturma, yeni müşteri oluşturma, cep telefonuna mesaj gönderme, firma veya şirket tanımı yapma, kendinize veya başka birisine kullanıcı tanımlama bu şekilde her kullanıcıya ayrı, ayrı şifre girilerek görev atanabilir.

Ürün fiyat kartı, kasa işlemleri, gelir ve gider takibi, gelişmiş müşteri ve siparişlerin raporunu bilgisayarda veya yazıda çıkarma işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 193 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Akkarınca Yazılım


Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı İndir


Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunu deneme sürüm kurulum dosyasını bilgisayarınız da çalıştırınız. İlk kurulum aşamasında sizden firma ve diğer bilgileri girmenizi isteyecektir. Bilgileri girerek ileri butonuna basarak devam edebilirsiniz.

Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı Firma Bilgilerini Girme Ekranı

Diğer aşamada size Windows için yapmanız gerekenleri anlatan kurulum ekranı göreceksiniz. Bu kurulum ekranından sonra onay verdiğinizde programın ve başlatılması için ek yazılımları kurarak kurulumu sizden bitirmenizi isteyecektir.

Kurulum bitimden sonra size bilgisayarınıza Caller ID yazılımını kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz.

Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı Caller ID Kurulumu

Bu programın amacı yapımcının sizinle bilgisayar ortamında iletişime geçmesi içindir. Dilerseniz kurmaya bilirsiniz. Kurma işlemi yapacaklar ekranda ileri butonu basarak kurulum yapmalı ve kurulum sonlandırmalıdır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.