Akudosoft Kasa Defteri

Akudosoft yazılım tarafından hazırlanan PC (Windows) ortamında kasa işlemlerinizi tutabilirsiniz.

Kasa giriş ve çıkışları yapabileceğiniz, günlük hasılatı görebileceğiniz fatura, hesap ekstresi barkod ile hızlı satış yapma, Word, Excel gibi dökümanlara aktırım yapma, müşteri bilgilerini detaylı olarak girme, müşteri mail ile bilgilendirme gibi kasa işlemlerinizi yapabileceğiniz tamamen Türkçe Windows yazılımıdır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 34 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Akudosoft Yazılım


Akudosoft Kasa Defteri İndir


Akudosoft Kasa Defteri Kurulumu

Defter.rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Açılan defter klasörünün içerisinde bulunan defter_setup.exe dosyasını kurulum için çalıştırınız.

Akudosoft Kasa Defteri Kurulum Yeri Belirleme

İkinci kurulum aşamasında programı nereye kuracağı hakkında size bilgi veren kurulum penceresini göreceksiniz. Program deneme sürüm olduğundan kurulum yerini değiştirmeye izin vermiyor. Kuruluma buradan devam ediniz.

Akudosoft Kasa Defteri Kısayol Ayarlaması

Üçüncü kurulum ekranında size kısa yol ile açmak için seçim yapmanızı isteyecektir. Masaüstü ve başlat menüsünden programı başlatmak isterseniz ikisini seçili bırakarak devam ediniz ya da isteğinize göre kaparak açınız.

Akudosoft Kasa Defteri Kurulumu

Son kurulum aşamasından “Kur” butununa dokununuz, programı tamamen bilgisayarınıza kurmasını bekleyerek kurulumu bitiriniz. Program kurulumu sırasında doğru bir şekilde çalışması için ek yazılım veritabanı yazılımı ve sistem dosyaları ile alakalı yazılımları kurmanızı isteyecektir. Bunlar yazılımın doğru bir şekilde çalışması için gereklidir. Bu ek yazılımları da kurmalsınınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.