Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip Programı

Gazete dağıtımı yapan firmaların dağıtım için müşteri takiplerini yapabileceği Windows yazılımıdır. İçerisinde abone yeni kayıt, müşteri düzenleme, toplu borçlandırma, toplu tahsilat, kasa giriş ve çıkış işlemleri, cari işlemler, aktif abone işlemleri, R/İ kayıt, rapor tasarlama, kullanıcı hesabı ekleme, düzenleme, silme, bilgisayara yedek alma, yedekten yükleme, personel işlemlerini bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 16.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Alraisoft


Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip Programı İndir


Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip Programı Kurulumu

İndirdiğiniz rarlı dosyayı Winrar ile açarak kurulum için GAT.exe dosyasına dokunarak kurulumu onaylayınız. Dil seçimini Türkçe olarak devam ederek diğer kurulum aşamalarında ilerleyiniz. 4. kurulum aşamasında programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılacaksınız. Kurulum yeri için C:\ALRAISOFT\GazeteAT olarak devam edebilir ya da farklı bir bilgisayar sürücü yerine kurabilirsiniz.

Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip Programı Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yerini belirledikten sonra kısa yol ayarlamalarını yaparak kuruluma devam ediniz. Kısayol ayarlamaları sonrası son kurulum ekranına geldiniz. Son kurulum ekranında kurulumu onaylayarak bilgisayarınıza Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip programı tamamen kurmasını bekleyiniz.

Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip Programı Kurulum Onay Ekranı

Kurulum sonrası deneme sürüme açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme sürümde kayıt sınırı bulunmaktadır. Alraisoft Gazete Abone Müşteri Takip programı size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde lisansını satın alarak sınırsız kullanma geçebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.