Alraisoft Senet Takip Programı – Ücretsiz ve Tam Sürüm Senet Takip Programı

Senet ile işlemlerini yapan firmalar için düzenlenmiş bilgisayar ortamında senet takibi yapabileceğiniz ücretsiz tam sürüm senet takip programıdır. İçerisinde yeni senet girişi, senet raporlama sistemi, vadesi gelen senetler, vadesi geçen senetler ve senet bulma işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 8.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Alraisoft


Alraisoft Senet Takip Programı İndir


Alraisoft Senet Takip Programı Kurulumu

Kurulum için indirdiğiniz sıkıştırmış dosyayı bilgisayarınızda açarak klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını başlatınız. İlk ekranda dil seçimi yapmanızı isteyecektir. Türkçe olarak kabul ederek devam ediniz.

Alraisoft Senet Takip Programı Kurulumu Yükleme Dil Seçimi

Program tamamen Türkçedir. Burada ki dil sorunu kurulum için hangi dilde kurulum yapmanızı soran dil seçim ekranıdır. Merak etmeyin program tamamen Türkçe olarak hazırlanmıştır.

Kurulum için dil seçimi sonra programın asıl kurulum aşamasına geçeceksiniz. Diğer kurulum ekranında ilerleyiniz ve yazılım kısa bilgileri, yazılım kullanımı hakkında yazılara göz atarak kurulum yeri seçimine geldiğinizde kurulum yerini nereye yapmak istediğinizi seçerek kuruluma devam ediniz. Kurulum yerini C:\ALRAISOFT\Senet Takip olarak kurabilir veya hemen yan butondan istediğiniz bir yere kurulum yapabilirsiniz.

Kurulum yeri seçimini değiştirmek programın işleyişinde herhangi bir sorun oluşturmaz. Kurulum yerini belirledikten sonra kısayol istiyorsanız kısayol oluşturma seçimini işaretleyerek kuruluma devam ediniz.

Alraisoft Senet Takip Programı Kurulum Onayı

Bu işlemlerden sonra son kurulum aşamasında kuruluma onay veriniz. Kurulum bittiğinde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.