Alzex Finance – Ev Masrafları veya Küçük İşletmelere Muhasebe

Ev masraflarını bilgisayar ortamında tutarak ev gelir giderlerini PC ortamına kayıt etmek isteyenler detaylandırma gereği olmayan gider ve gelir yapabilecek program arayanlar işletmeler için muhasebe programıdır.

Program ile giderleri kontrol altına alabilir, ayrı, ayrı gider açabilir bu giderleri raporlarını inceleyebilirsiniz. Bütçe ağırlıklı olarak işleyen program bütçe işlemlerini bilgisayar ortamından yapmak isteyenler için yeterli olacaktır. Program yapımcısı yabancı ve program içerisinde ki kurlar yabancı olsa da Türkçe çevirimi gayet başarılıdır. Basit bütçe işlemlerini bilgisayar ortamından tutmak için başta zor gözükse de en fazla bir günde programın kullanımı tamamen anlayabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Alzex


Alzex Finance İndir


Alzex Finance Kurulumu

Kurulumu 3 basit işlemde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kurulum okuduktan sonra basit olduğunu göreceksiniz. İlk olarak rarlı indirilen dosyayı PC ortamında açınız. Programın da Türkçe dil olduğundan ilk açılış ekranında Türkçe seçimi gelecektir. Türkçe onaylatyınız diğer kuruluma geçemesini bekleyiniz.

Alzex Finance Türkçe Muhasebe Seçimi
Alzex Finance Bileşen Kurulumu Gereksiz Seçmeyiniz

Dil seçimi arkasından basit kurulum bilgileri gelecektir, geçiniz. Diğer aşamada sizden bileşen kurulumu seçmeniz isteyecektir. Bunlar Tükçe ile alakalı değil diğer diller içindir hiç birini seçmeden kuruluma devam ediniz.

Alzex Finance Kur Onaylayınız

Son kurulumu onaylayarak bilgisayara kurulumunu yapmasını bekleyiniz. Kurulumu bitiriniz. Masaüstü kısayol olarak programı açabilmeniz için Alzex Finance kısayolu oluşturuldu oradan programın deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme sürüm direk açılır kullanıcı adı ve deneme sürüm şifresi girişi istenmemektedir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.