Anoksis Anket Okuma Sistemi

Anoksis anket okuma sistemi ile anket okuma ve değerlendirme işlemini yapabilirsiniz. Anket şablonunu oluşturduktan sonra tarayıcı ile optik okuma yapabilir txt formatında bilgisayara kayıt edebilirsiniz.

Her türlü anket üzerinden çalışma, farklı raporlama seçenekleri, seçenekler için farklı puanlar verebilme, XML ile anket yapısını kayıt etme ve tekrar üzerinden değiştirme yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 62.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: TestMaker


Anoksis Anket Okuma Sistemi (32 Bit) İndir


Anoksis Anket Okuma Sistemi (64 Bit) İndir


Anoksis Anket Okuma Sistemi Kurulumu

Kurulum için kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatarak kuruluma onay veriniz. Kurulum ilk iki aşamasını geçerek kurulum yerini soran ekranda C:\Program Files\AnOkSis olarak devam ediniz veya kurulum yerini değiştrebilirsiniz.

Anoksis Anket Okuma Sistemi Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra Windows başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmek istediğinizi soran ekranla karşılacaksınız. Burası için AnOkSis olarak devam edebilir ya da değiştirerek hatırlayacağınız bir ad koyalabilirsiniz. Programın adını değiştirmeniz programın işleyişini etkilemeyecektir.

Anoksis Anket Okuma Sistemi Başlat Menüsü Adı Ayarlama

Başlat menüsü adı seçiminden hemen sonra kurulum son defa onay vererek kurulumun tamamen bilgisayarda yapılmasını bekleyiniz. Bu işlem kısa sürecektir. Son kurulum aşamasında deneme sürümü kurulumu sonlandırarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Program deneme sürüm bir programdır. Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma bilgilerini ve satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.