Apex Ticari Sistem

Apex Ticari Sistem programı ile ticari işlemlerinizi bilgisayar ortamına kayıt yapabilirsiniz.

İçeriğinde stok, cari, kasa, fatura, çek, senet, sipariş, teklif, irsaliye işlemlerini yapabilir. Döviz, üretim, depo ve üretim işlemlerinizi girebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 16.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Proder Yazılım


Apex Ticari Sistem İndir


Apex Ticari Sistem Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda dokunarak çalıştırınız ve kurulumu bilgisayarınız için onaylayınız. İlk kurulumda basit kurulum ve program bilgilerinden ilerleyerek ikinci kurulum ekranında lisans anlaşmasını okuyarak istediğinize göre kurulum devam ediniz.

Apex Ticari Sistem Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında deneme sürümü nereye kurmak istediğinizi soran kurulum ekranı gelecektir. Burasını C:Program FilesProder olarak devam edebilir veya bu kurulum yeri seçme ekranında “Gözat” butonuna dokunarak istediğiniz yere kurulumu yapabilirsiniz.

Apex Ticari Sistem Kurulum Seçeneksel Görevleri Seç Ekranı

Kurulum yeri seçiminden sonra başlat mesünü adını ve program kısayol ayarlamalarını istediğinize göre ayarlayarak kurulum sonra aşmasına geçtiğinizde kurulumu ve ayarlamaları tam onaylarak kurulumu bitiriniz.

Apex Ticari Sistem Kullanıcı Giriş Ekranı

Programı başlat menüsünden çalıştırabilir, kısayol ayarlamaları yaptığını yerlerden çalıştırabilir veya kurulum yaptığınız dizin içerisinden çalıştırabilirsiniz.

Program çalıştıktan sonra ilk ekranda deneme sürüm için kullanıcı adı ve şifreyi girmenizi sizden isteyecektir.

Programın deneme sürümü için kullanıcı adı: APEX şifre: PRODER olarak giriş yapmalısınız. Kullanıcı adı ve şifreyi doğru şekilde girdiğinizde programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.