Arabicsp Arapça Öğrenme Programı

Bilgisayarınız da Arapça öğrenmeye ne dersiniz? Bu program ile Arapça öğrenmeye başlayabilir veya Arapçanızı geliştirebilirsiniz.

Aynı zamanda bu programda Kuran harflerini de öğrenebilirsiniz. Program fazla grafiksel açıdan pekiyi olmasa da pratik açıdan öğrenmek için ideal. Biraz çocuklara öğretmek amacı bu yüzden basit kalmış diyebiliriz. Programda kısıtlı olarak öğrenim dersleri görüyorsunuz. Lisansını satın alırsanız diğer seviyeleri de açabiliyorsunuz. Başta da söylediğimiz gibi basit ve pratik Arapça öğrenmek isteyenler deneyebilirler.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 8.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Arabicsp


Arabicsp Arapça Öğrenme Programı İndir


Arabicsp Arapça Öğrenme Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz zip (Winzip) dosyasını kurmak istediğiniz bilgisayarda açınız.

Karşınıza ilk kurulum ekranı çıkacaktır. İlk kurulum ekranında size kurulum dilini seçmeniz isteyecektir. Türkçe dil seçimini yaparak kuruluma devam ediyoruz.

Arabicsp Arapça Öğrenme Programı Kurulum Dili Seçim Ekranı

Kurulum dilini seçtikten sonra diğer iki ekranı onaylayarak kuruluma devam ediniz. 4. Kurulum ekranında Arapça okul programını nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yeri için C:Program FilesArabicSP SoftwareArabic School Software olarak bırakabilir veya değiştirebilirsiniz.

Arabicsp Arapça Öğrenme Programı Kurulum Yeri
Arabicsp Arapça Öğrenme Programı Kuruluyor Ekranı

Başlat menüsü ismi soran kurulum ekranını da kendinize ayarlayarak kuruluma devam ediyoruz. Son kurulum ekranında bilgisayara programı açmanız için gerekli dosyaları kopyalayarak programı çalıştırmanızı isteyecektir. Bu şekilde kurulumu bilgisayarınız için tamamen bitiriyorsunuz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.