Artı Bilişim Gelir Gider Kasa Takip Programı Ücretsizdir

PC ortamında gelir ve giderlerinizi girerek takip edebileceğiniz ücretsiz Windows yazılımıdır. Program içerisinde gelir ve giderlerinizi kayıt altına alarak gelir gider takibini yapabilir, gelir gider analizi yapabilirsiniz.

Gün, gün gelir ve gider takibi, gelir ve gider yeni kayıt, kayıt silme ve düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Artı Bilişim


Artı Bilişim Gelir Gider Kasa Takip Programı İndir


Artı Bilişim Gelir Gider Kasa Takip Programı Kurulumu

Programı indirdikten sonra indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyasını Winrar benzeri rar açma programlardan birisi ile indirilen dosyayı açınız. Klasör içerisinde setup.exe ve setup1.exe dosyasından setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu onaylayınız.

İlk kurulum aşamasından kurulum başlangıcını görecek diğer ikinci kurulum aşamasından programı nereye kurmak istediğiniz ekran çıkacaktır. Kurulum yerini C:\Program Files (x86)\ArtiBilisim\Kasa\ olarak devam edebilir ya da gözat menüsü ile istediğiniz bir yere değiştirerek kurabilirsiniz.

Artı Bilişim Gelir Gider Kasa Takip Programı Yükleme Klasörünü Seçin

Yükleme klasörünü seçtikten sonra sayfada ilerleyerek 3. kurulum aşamasına geçiniz. 3. kurulum aşamasında program lisans uyarılarına göz atarak kuruluma devam ediniz. Bu aşamadan sonra yükleme başlatmanız için sizden onay isteyecektir. İleri butonuna dokunarak yüklemeyi onaylayınız ve kurulumu yapmasını bekleyiniz.

Artı Bilişim Gelir Gider Kasa Takip Programı Kurulumu

Programı kurulumu bittiğinizde masa üstünde programı çalıştırmak için oluşturulan kısayol simgesi ile programı başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.