aSc Timetables – Ders Dağıtım Programı

aSc Timetables birçok ülkede ve okullarda kullanılan dünya geneli ders dağıtım programıdır.

Türkçe dil desteği de bulunan aSc Timetables ile okul bilgisi, ders gruplandırma, derslikleri tanımlama, öğretmeni tanımlama gibi bilgileri girdikten sonra oluştur komutu ile işlem yapmanız mümkün. Dersleri Html veya Excel formatında kayıt edebiliyorsunuz.

Okul çağlarında ki çocuklarımıza bu tür eğitim programlarını sürekli olarak sunuyoruz. Okul çağında olan çocuklarımızın eğitimi bizler ve sizler için önemli olduğunu biliyoruz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 17.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: aSc Applied Software Consultants


aSc Timetables İndir


aSc Timetables Bilgisayara Kurulumu

Site içerisinde indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını (aScTimeTables.exe) çalıştırınız. Kurulum ilk aşamasında sizden dil seçimi yapmanızı isteyecektir. Türkçe dil için ortada Türk bayrağına dokunarak kuruluma devam ediniz.

aSc Timetables Diller

Dil seçiminden sonra kurulum sırasında kurulum sihirbazı size yardımcı olacak kuruluma devam ediniz ekranını göreceksiniz, burası için “İlerle” butonuna dokunarak kuruluma devam ediniz.

aSc Timetables Kurulum Sihirbazı İlk Ekran İlerleme

Üçüncü kurulum aşamasında ise programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum hedef yerini c:\TimeTables olarak bırakarak devam edebilir veya gözat butonuna dokunarak istediğiniz yere kurabilirsiniz.

aSc Timetables Bilgisayara Kurulum Hedef Yeri Belirleme

Hedef yerini belirledikten sonra başlat menüsü adını da aSc Timetables olarak bırakarak devam ediniz veya değiştiriniz. Kur butonuna bastığınızda kurulum yapılacak ve programını çalıştırmak istediğinizi size soracaktır. Kurulumu bu şekilde bitirmiş olursunuz.

aSc Timetables

Masaüstü kısa yol ikonu ile aSc Timetables programını başlatabilir, kurulum yerine giderek roz.exe dosyası ile kurulumu başlatabilir veya Başlat menüsünden programı başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.