Asistan Ön Muhasebe – Ücretsiz ve Full PC için Ön Muhasebe Programı

Asistan Ön Muhasebe tamamen ücretsiz olarak sunulan PC’niz ile ön muhasebe işlemlerinizi tutabileceğiniz Windows programıdır.

Program için kasa giriş, çıkış ve diğer kasa işlemleri, cari ekleme, silme, değiştirme, cari hesap işlemleri, gider ve fatura işlemleri, para transfer işlemlerinin detaylandırmasını, kur bilgileri, tüm yapılan işlemler için yazıcıdan çıktı alma, veya bilgisayara rapor olarak kayıt etme, cari risk raporu, ajanda, rehber döviz çevirisi gibi ön muhasebe işlemlerini yapabilmeniz mümkündür.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: 3T Bilişim Teknolojileri A.Ş.


Asistan Ön Muhasebe İndir


Asistan Ön Muhasebe PC için Kurulum

Asistan Ön Muhasebe – Ücretsiz ve Full PC İçin Ön Muhasebe Programı Kurulum 1

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk gelen kurulum ekranında kuruluma onay vermeli ve kuruluma devam etmelisiniz.

İkinci kurulum ekranında kullanım şartlarını göreceksiniz. Kullanım şartlarını okuyunuz ve kuruluma onay vererek deneyiniz. Diğer ekranda ise kurulumu yapmanız için tekrar size kurulum onayı isteyecektir.

Asistan Ön Muhasebe PC İçin Kurulum 2

İler butonundan sonra kurulum yerinizi seçmenizi veya C:3T Asistan olarak kuruluma devam etmenizi isteyecektir. Bu aşamada bu ücretsiz ön muhasebe programını nereye kurmak istediğiniz karar vererek kuruluma devam ediniz.

Asistan Ön Muhasebe – Ücretsiz ve Full PC İçin Ön Muhasebe Programı Kurulum Bitimi

Kurulum işlemini bu şekilde sonlandıracaksınız. Masa üstünde yer alan kısa yol imgesi ile programı başlatabilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.