Asterisk Password Recovery XP – Windows XP için Şifre Yıldız İşaretini Bulma

Asterisk Password Recovery programı Windows XP işletim sistemi için XP işletim sisteminde şifre gelen yerlerin yıldız yani gözükmez durumdan gözükür duruma getiren programdır.

Eğer bir şifre alanında otomatik giriş ile yıldızla şifrelendi ise bu programı çalıştırarak şifreli olan alana gelerek bir kere tıkladığınızda şifreli olan yıldız yerleri giderek yazdığınız şifreyi görebilirsiniz.

Özellikle önceden Windows XP için şifre girmiş ve bunu kayıt etmiş olan birisinin unutma durumunda şifreyi ne girdiğini Asterisk Password Recovery programı ile görebilmesi mümkün. Program İngilizce isim olması rağmen yapımcı bir Türk bu sebepten dolayı programda tamamen Türkçe. Programı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 600 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Asterisk Password Recovery XP İndir


Asterisk Password Recovery Kullanımı ve Kurulumu

İndirmiş olduğunuz Asterisk_Password_Recovery arşiv ile sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içerisinde yer alan tek exe dosyasını çalıştırdığınızda program çalışacaktır.

Program kurulum olmadan bilgisayarınızda sadece bu şekilde arşiv dosyasını açarak çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Unutup şifresini hatırlamak istediğiniz ekrana gelerek Asterisk Password Recovery ile bir kere tıklamanız yeterli olacaktır. Asterisk Password Recovery girilmiş ve kayıt edilmiş olan şifrenizi gösterir veya o an yazdığınız ama ne yazdığınızı unuttuğunuz anlık şifre alanını gösterir.

Program size girilmemiş bir şifreyi vermez var olan ve girmiş olduğunuz şifreyi sadece verecektir ve sadece Windows XP işletim sistemi için çalışmaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.