Atalay Barkod Yazdırma Programı

Atalay, barkod yazdırma programı ile bilgisayar ortamında barkotlarınızı yazdırabilir, üzerinden istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Code 39, Code 128, İnterleaved 2 – 5 ve UPCA türünde kodlar oluşturabilir, oluşturduğunuz barkotlara ad, tür, kategori ve özellik ekleyebilirsiniz. Barkodu istediğiniz boyutta ayarlayabilir, yatay ve dikey kaç defa barkod basmak istediğinizi sayı sınırı olmadan istediğiniz adet yazdırma işlemini kendiniz seçebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 560 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Atalay Yazılım


Atalay Barkod Yazdırma Programı İndir


Atalay Barkod Yazdırma Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz barkod_setup.exe dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. İlk kurulum aşamasını kurulum ile alakalı kısa bilgileri görürsünüz bu kurulum ekranını onaylayarak kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum aşamasından lisans şartlarını görürsünüz. Programın hakkında kısa bilgileri yani yapımcının programı kullanım sırasında oluşabilecek hatalara karşı sorumluk almadığı gibi lisans şartları, bunları okuyarak devam edebilirsiniz.

Atalay Barkod Yazdırma Programı Kurulum Yeri Belirleme

Diğer kurulum aşamasına geçtiyseniz, programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı görürsünüz burası için C:Program FilesBarkod Yazdırma Programı olarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz. Diğer kurulum ekranıda başlat menüsünden programı hangi ad ile çağırmanızı istediğiniz seçerek kuruluma devam ediniz.

Atalay Barkod Yazdırma Programı Kurulumu

Kuruluma onay verdiğinizde bilgisayarınıza programı tamamen kuracak ve kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Program kurulum yerine giderek veya başlat menüsüne giderek programı çalıştırabilir, barkod yazdırma işlemine bilgisayarız için başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.