Atalay Ön Muhasebe Programı

Atalay Yazılım tarafından yazılan ön muhasebe programıdır. Bilgisayarında ön muhasebe işlemlerini yapmak isteyenler için deneme sürüm ön muhasebe yazılımını indirerek bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

Program ile stok işlemlerini, barkod ile kayıt, cari, satış, alış ve hesap ekstresi, borç ve alacaklar, çek ve senet işlemlerini yapabilir. Tahsilat, satış ve kar durumunu, barkodlu perekande işlemleri, stok hareketleri ve diğer rapolama işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 816 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Atalay Yazılım


Atalay Ön Muhasebe Programı İndir


Atalay Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırmanız gerekmektedir. Ön kurulum ve lisans aşamalarını onaylayarak kuruluma devam ediniz.

Kurulum yerini seçim ekranında programı C:Program FilesAtalay Ön Muhasebe olarak kurabilir veya istediğiniz bir yere bu ön muhasebe programının deneme sürümünü kurabilirsiniz. Diğer ekranda ise başlat menüsünden hangi isimle ön muhasebe programını çağırmak istediğinizi size soracaktır. Burası için de Atalay Ön Muhasebe olarak devam edebilir veya siz kendiniz bir adı yazabilirsiniz.

Atalay Ön Muhasebe Programı Masaüstü Kısa Yol Ayarlaması

Kurulum yeri ve başlat menüsü kurulum alanında sonra masaüstüne kısa yol oluşturmak istiyor musunuz? Sorusunu size soracaktır. Eğer masaüstü kısa yol ile programı başlatmak isterseniz “Create a desktop icon” seçimini aktif ediniz.

Su seçimlerden sonra bilgisayarınıza Atalay ön muhasebe programının kurulumu gerçekleşecektir. Programın deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Deneme sürümü için kullanıcı adı: Atalay 2011 seçin ve şifreyi boş bırakın.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.