Atalay Personel Maaş Takip Programı

Personellerinizin maaşlarını ve aldılarsa ay içerisinde avanslarını takip edebileceğiniz ücretsiz Windows yazılımıdır.

Personel maaş takip programı tamamen Türkçe ve içerisinde detaylı yardım kütüphanesi bulunmaktadır. Programı kurduktan sonra Yardım menüsüne giderek programı bilgisayarınızda nasıl kullanacağınızı ve işlemlerin detaylarını yardım alanında bulabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 604 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Atalay Yazılım


Atalay Personel Maaş Takip Programı İndir


Atalay Personel Maaş Takip Programı Kullanımı

İndirdiğiniz personel_setup.exe dosyasını kurmak istediğiniz bilgisayar için çalıştırınız. Hoş geldiniz ilk ekranı ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Programı bilgisayarınızda nereden çalıştırmak istediğiniz ve saklamak istediğinizi soran ikinci ekran gelecektir. Bu ekranda C:\Program Files\Personel Avans Maaş Takip olarak devam edebilir veya siz istediğiniz klasör içerisine kurabilirsiniz.

3. kurulum ekranında ise başlat menüsüne hangi ad ile yükleminizi soran ekran gelecektir. Burada siz programı çağırmanız için başlat menüsüne kısa yol ekler Personel Avans Maaş Takip olarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz bu size kalmış.

4. kurulum ekranında masa üstüne kısa yol ekleyip eklemediğinizi soran tek ekranı görürsünüz masa üstüne kısa yol ekleyerek masa üstünden programı çalıştırmak isterseniz “Create a destop icon” seçimini aktifleştirerek kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasında bilgisayarınıza programı tamamen kuracak ve programı sizden başlatmanızı isteyecektir. Bundan sonra ister başlat menüsünü kullanarak isterseniz masa üstüne ya da kurulum yaptığınız yerden istediğiniz anda programı başlatabilirsiniz. Personellerinizin maaş ve avansları takip etmeye hazırsınız. İlk giriş için şifre admin olarak giriş yapmalısınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Atalay Personel Maaş Takip Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.