Atasoy Test Hazırlayıcı Soru Bankası

Bilgisayar ortamında test kâğıdı hazırlanmış için yazılmış Windows işletim sisteminin tümünde sorularınızı PC ortamında hazırlayabilirsiniz. Program içerisinde soru bankası seçme, yeni soru oluşturma test hazırlama, soru bankasını tekrar düzenleme menülerini bulabilirsiniz.

Soru bankası düzenleme alanında sınıf belirleyebilir, tüm soruları listeye sokabilir, zorluk seviyesini belirleyebilir, soru arama özelliğini kullanarak soru aratabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Atasoy Yazılım


Atasoy Test Hazırlayıcı Soru Bankası İndir


Atasoy Test Hazırlayıcı Soru Bankası Kurulumu

Zip dosyasını Winzip ya da diğer sıkıştırma açma programlarından bilgisayarınızda kurulu olan herhangi bir zip açma programı kullanarak açınız. Kuruluma onay vererek ilerleyen kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğiniz seçerek kuruluma devam ediniz.

Atasoy Test Hazırlayıcı Soru Bankası Kurma için Yer Seçimi

Kurulum yerini aynen C:\Program Files (x86)\Atasoy\Test Hazırlayıcı Soru Bankası olarak bırakabilir ya da farklı bir yere kurulum yapabilirsiniz.

Kurulum yeri seçiminden sonra kuruluma devam ediyoruz. Kurulumu onaylayarak kurulumun tamamen bitmesini bekliyoruz. Programı başlat menüsünden, masaüstünden ya da kurulum yerine giderek çalıştırabilirsiniz.

Program deneme sürümü olduğundan deneme sürümde sadece 4 sayfalık yapımcı tarafından değiştirilmez ise test kâğıdı hazırlayabiliyorsunuz. Program içerisinde lisansı satın alarak sınırsız sayıda test kâğıdı oluşturabilirsiniz. Lisans satın alma, lisans fiyatı gibi bilgileri program içerisinde bulabilir. Lisansı satın almaya karar verirseniz yine program içerisinden satın alabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.