Ateş Filtre Programı – Ücretsiz Bilgisayarda İnternet Kullanımı İzleme Programı

Ateş filtre programı ile kurulu olan bilgisayar için internet gezintilerini izleyin, sınırlama koyun, indirmeleri belirleyin tüm bunları yaparken ücretsiz ve tamamen Türkçe olmasının keyfini yaşayın.

Program ile çocuklarınızı internet üzerinden uygunsuz, kötü resim ve sitelerden koruyabilir, istediğiniz bilgisayarı izleyerek neler yaptığını görebilir, internet kullanımına sınır koyabilir, bütün siteleri engelleyerek sadece izin verilen sitelere giriş yapmanızı sağlayabilir.

İndirme işlemlerini kısıtlayabilir, bilgisayarda en son ne zaman internete ne sebeple girildiğini takip edebilirsiniz. Bilgisayarda internet izleme programı arayanlar ve ücretsiz olarak internet kullanımını izlemek isteyenler bu programı inceleyebilirler. Ayrıca anlatılandan anlaşılacağı üzere Ebeveyn Kontrol Çocuk Koruma programı olarak kullanabilen ücretsiz program olduğunu da unutmamak da fayda var.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Ateş Yazılım


Ateş Filtre Programı İndir


Ateş Filtre Programı Bilgisayar Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını (filtre_setup.exe) filtreleme yapacağınız bilgisayarınızda kurunuz. İlk ekranı onaylayarak ikinci ekranda kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Ateş Filtre Programı – Ücretsiz Bilgisayarda İnternet Kullanımı İzleme Programı Kurulum Yeri

Üçüncü kurulum ekranında bilgisayara nereye kurmak istediğinizi yönetin ve kuruluma devam ediniz. Son kurulum ekranına geldiniz burada kurmaya onay verdiğiniz de kurulum yapılacak ve sonlandırdığınız internet filtreleme programı çalışacaktır.

Ateş İnternet Filtre Programı Kurulumu

Programı kullanabilmekte için hesap oluşturmanız gerekmektedir. Program içerisinde hesap ücretsiz olarak ayarlamaları istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Bu programın eski özellikleri ise programın kısmen çalışmasından sorunlar yaşanabiliyor ve güncellemesi çok önceleri yapılmış. Eğer programı beğenmezseniz Ebeveyn Kontrol Çocuk Koruma Programları sayfasına giderek diğer programları inceleyebilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.