ATila Üretim Takip Programı

ATila ile Windows işletim sisteminizde üretim yapanlar yerler iş takibi ve muhasebe takibini yapabilirler.

Programın içeriğinde sırası ile aşamalı üretim takibi, ren ve bendene göre stok ve bunun raporunu çıkarak üretim takibi yapma, fatura kesme, toplu sipariş takibi, ödeme, ödeme geçmişi geç kalmış ödemeleri.

Cari, stok, banka üretim için çalışan ve diğer çalışanları maaş ve avans takibi gelir ve gider takibi gibi muhasebe ve üretim işlerinizin takibini bilgisayar ortamında kolaylıkla yapabilirsiniz. Program Windows 10 da dâhil olmak üzere tüm Windows işletim sisteminde sorunsuz çalışmakta ve otomatik yedekleme alabilmektedir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


ATila Üretim Takip Programı İndir


ATila Üretim Takip Programı Kurulumu

Programın kurulumunu iki aşamada yapıyorsunuz Birinci aşamada yer seçimi diğer aşamada ise sadece yükleme bu kadar basit. Ayrıca detaylı olarak kurulumu da anlatalım. Kurulum dosyasını üretim takibi yapacak sistem için çalıştırınız. Çalıştırma işleminizden sonra programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum yerini C:ProAtilapro olarak devam edebilir veya bilgisayarınızda başka bir sürücü veya farklı bir yere kurabilirsiniz.

ATila – Üretim Takip Programı Kurulum Yeri Belirleme

Bu aşamadan sonra ekranda görüldüğü şekilde üretim takip programını çalıştırmak için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza atacak ve kurulumu sizden bitirmenizi isteyecektir.

ATila – Üretim Takip Programı Kuruluyor

Programı masa üstünden ya da kurulu yaptığınız yere giderek çalıştırabilirsiniz. Deneme sürüm için kullanıcı adı ve giriş şifresi bulunmamaktadır. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra direk olarak başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.