Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı

Tamamen Türkçe ve Türk yazılımcılar tarafından hazırlanmış olan ücretsiz Windows için caris hesap yönetme programıdır.

Program içeriğinde müşteri borç ve alacak hareketlerini, detaylı müşteri bazı raporlama sistemini, cari hesap işlemlerinden cari kartı oluşturma, stok yönetimi, belge gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 11.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Axoft Türkiye


Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı İndir


Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay vererek ilk kurulum aşamasını geçiniz ve ikinci kurulum aşamasında sözleşme alanına göz atarak devam ediniz. Üçündü kurulum aşamasından size bu cari yönetim programını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekran gelecektir. Burası için C:AXOFTFULLV2 olarak devam edebilir veya başka bir yere kurulumu yapabilirsiniz.

Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı Kurulumu Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra size başlat menüsüne hangi adla yazmasını istediğini soracaktır. Değiştirebilir ya da Axoft İş Yazılımları Full V2 olarak devam edebilirsiniz.

Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı Kurulumu Başlat Menüsü Ayarlama Kurulum Ekranı

Başlat menü ayarından sonra masaüstüne kısayol oluşturmak istediğiniz soracaktır kısayol oluşturmak istiyorsanız aktif yaparak, oluşturmak istemiyorsanız pasif seçilde seçimi bırakarak kuruluma devam ediniz. Son kurulum aşamasına geldiniz burada gelen kurulum ekranda “Yükle” butonuna dokunduğunuzda ücretsiz cari hesap programını yükleyerek kurulumu bitirmenizi isteyecektir.

Axoft Ücretsiz Cari Hesap Yönetim Programı Modülleri (Yapılacak Muhasebe İşlerini) Seçme Ekranı

Programı çalıştırabilirsiniz. Çalıştırmada şifre alanı gelecektir. Boş geçerek ilerde ayarlayabilirsiniz gelen ekrandan kullanmak istediğiniz modülleri seçerek devam tuşuna dokunmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.