Aymet Genel Muhasebe

Aymet yazılım tarafından hazırlanan bilgisayar ortamında genel muhasebe işlemlerini kayıt altına ve yedek almanızı yarayan tamamen Türkçe, yardımlı muhasebe programıdır.

Birçok iş yeri muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamına alır ve orada muhafaza eder. Siz halen bir muhasebe programı kullanmıyorsanız Aymet Genel Muhasebe size göre olabilir diye düşünüyoruz. Program içeriğinde genel muhasebe işlemlerinden stok, cari, fatura, irsaliye, kasa hareketleri, çek ve senetli çalışıyorsanız çek ve senet takibini yapabilir.

Yevmiye, gelir tablosu, aktif ve pasif bilanço raporlama, barkot üretme ve barkotlu satış gibi genel muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamında yapabilir, işlemlerinizi yedek altına alarak işlem güvenliği sağlayabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 34 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Aymet Yazılım


Aymet Genel Muhasebe İndir


Aymet Genel Muhasebe Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını genel muhasebe tutacağınızı bilgisayar için çalıştırınız. İlk kurulum aşamasında ilerleyen ikinci kurulum aşamasında firma bilgilerini ve programı kaç kişi kullanacağınızı seçerek kuruluma devam ediniz.

Aymet Genel Muhasebe Kurulum Yeri

Kurulum yerlerini belirleyerek diğer ekranda kurulum onaylayınız. Kurulum yapılarak bilgisayarınızda kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Kurulum yeri, başlat menüsü veya masaüst kısa yol ile genel muhasebe programını başlatabilirsiniz.

Aymet Genel Muhasebe Programa Giriş

Programın deneme sürümü için kullanıcı adı: aymet şifre: aymet olarak kutulara yazınız ve tamam butonuna dokunuz. Bu şekilde deneme sürümü bilgisayarınızda açarak deneme imkânı bulabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.