Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı

Aymet.Net, .NET teknolojisi kullanılarak Aymet tarafından yazılmış olan muhasebe programıdır.

Programın içeriğinde e-fatura oluştmra işlemi,stok, barkod ve el terminali ile stok yönetme, kur işlemleri, yönetici işlemleri, şube ve şantiye için maliyet ve şube merkez yönetimi, depo yönetimini yapabilir.

Yönetici seçebilir, kullanıcılara yetki tanımlayabilir, stok, cari, sipariş gibi işlemlenizi gelişmiş raporlama sistemi sayesinde detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 55.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Aymet Yazılım


Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı İndir


Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk iki kurulum aşamasını onaylayarak kuruluma devam ediniz.

Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı Kurulum Türü Seçimi

Kurulum üçüncü ekranından sizden kurulum türünü seçminizi siteyecektir. Normal olanı, en çok kullanılan özellikleri, Özel olanı sizin istediğinize göre kurulumu, tam olanı ise tüm özelliklerdir, siz kendinize uygun olanı seçerek kuruluma devam ediniz.

Kurulum türü seçiminizden sonra gelen ekranda “Yükle” butonuna dokununuz ve programı tamamen bilgisayarınıza kurana kadar bekleyiniz. Artık programı tamamen bilgisayarınıza kurdunuz masaüstü kısa yol ikonunu kullanarak Aymet Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) programı bilgisayarınızda denemeye başlayabilirsiniz.

Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı Kurulum Sonu
Aymet.Net Erp (Kurumsal Kaynak Planlaması) Programı Deneme Girişi

Programın deneme sürümü için kullanıcı adı: aymet şifre: aymet olarak giriş yapınız ve tamam tuşuna basınız. Deneme sürüme bu şekilde giriş yaparak bilgisayarınızda denemeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.