Aymet Ön Muhasebe Kobi

Aymet kobi programı ile bilgisayar ortamında ön muhasebe işlemlerinizi kayıt altına alarak, ön muhasebe işlemlerinizin bilgisayar ortamında güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Stok işlemleri, çoklu iskonto hesaplama ve girişi, kasa işlemleri, fatura ve irsaliye işlemleri çek ve senet işlemleri, döviz cinsinden işlem yapabilme.

Taksitli ve peşin satış işlemleri, aynı anda birden çok pencere ile çalışarak kullanım kolaylığı, giriş işlem kargaşalığını önleme ve detaylı raporlama işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 30.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Aymet Yazılım


Aymet Ön Muhasebe Kobi İndir


Aymet Ön Muhasebe Kobi Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Birinci ekranı geçerek ikinci ekranda sizden kısa bilgileri girmenizi isteyecektir. Firma adı ve diğer bilgileri girerek kaç kişi programı kullanacağını seçiniz ve kuruluma devam ediniz.

Aymet Ön Muhasebe Kobi Bilgisayara Kurulumu Bilgi Giriş Ekranı
Aymet Ön Muhasebe Kobi Bilgisayara Kurulumu Kurulum Yeri Belirleme Onaylama Ekranı

Bu ekrandan sonra bilgisayara programın kurulum yerini ve hedef veri dizin yerini size göstecektir. Bu şekilde devam edebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu aşamalardan sonra son kurulum aşamasında bilgisayara kurulum için onaylayarak kurulumu tamamen yapmasını bekleyiniz. Kurulumu sonlandırarak masaüstü kısa yol ile programı çalıştırabilirsiniz.

Deneme sürümü için kullanıcı adı: aymet şifre: aymet yazmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreyi doğru girdiğinizde deneme sürümü açılacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.