Aymet Ticari Muhasebe

Aymet ticari muhasebe programı ile ticari muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamından kayıt altına alarak, muhasebe işlemlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Stok işlemleri, çek ve senet işlemleri, sipariş ve sözleşme işlemleri, teklif hazırlama, şantiye, şubeler arasında çevrimiçi bağlantı yapabilme, barkot üretme ve yazdırma, el terminali desteği, taksitli satış işlemleri, birden çok pencerede çalışabilme, satış kar ve zarar analizi çıkartma.

Çoklu iskonto, fiyat ve depo işlemleri, masraf merkezi tanımlama gibi ticari işlemlerini bilgisayar ortamında yapabilir, yedekleme ile güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 33.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Aymet Yazılım


Aymet Ticari Muhasebe İndir


Aymet Ticari Muhasebe Kurulumu

Bilgisayar indirmiş olduğunuz kurulum için gerekli olan exe dosyasını çalıştırınız ve kurulumu bilgisayara yapabilmesi için Windows işletim sisteminde onay veriniz.

Kurulum sırasında eğer “Bu ürünün başka sürümü kurulu” uyarısı alırsanız bilgisayarınızda Aymet muhasebe programlarından bir veya birkaç kurulu demektedir. Önceki programı kaldırarak tekrar kurulumu başlatınız.

Aymet bu ürünün başka sürümü kurulu uyarısı

İlk aşamayı geçtiğinizde ikinci kurulum aşamasında kaç kişi programı kuracağınızı ve firma bilgilerinizi girerek kuruluma devam ediniz. Kurulum yerini belirleyiniz ve kuruluma onay vererek kurulum tamamen bilgisayarınıza yapınız.

Aymet Ticari Muhasebe Kullanıcı Adı Şifre Girme

Deneme sürümü açtığınızdan sizden kullanıcı adı ve şifre girmenizi isteyecektir. Her iki kutuya da aymet yazarak giriş yapınız ve deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.