Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Programı

Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon programı ayakkabı satışı yapan küçük yani ayakkabı satışı, orta ve büyük toptan ayakkabı satışı yapan firmalar için geliştirilmiş ayakkabı satışı ve muhasebe işlemlerini tutabilecekleri bilgisayar yazılımıdır.

İçeriğinde hızlı, peşin ve taksitli satış işlemi, taksit takipleri, geciken taksitleri görebilme, cari işlemleri ile tüm satışları yönetebilme, parça, parça yani ön ödemeli ve sonradan alınacak taksitli satış, geciken taksitlere vade farkı ekleyebilme, tekli ve toplu satış faturası kesebilme.

Barkodlar alanında barkot işlemlerini, stoklar ekranında ise stok işlemlerinizi program ile yapabilirsiniz. Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma ve Türk yapımcı firması olan AkareSoft Yazılım iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: AkareSoft Yazılım


Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Programı İndir


Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız ve kuruluma bilgisayarınızda onay veriniz.

Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Programı Kurulumu

İlk kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasında yazılım anlaşmasını okuyarak kuruluma devam etmelisiniz. Diğer kurulum aşamasında başlat menüsünden hangi ad ile programı çağırmak yani başlatmak istediğinizi size soracaktır. Burasını AKARESOFT olarak devam edebilir birden çok AKARESOFT programı kurduysanız hatırlamam babında değiştirerek başka bir isim verebilirsiniz.

Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Başlat Menüsü Adı Belirleme Ekranı

Başlat menüsü ayarlamasından sonra kurulumu son kez onaylayarak kurulumu bilgisayarınıza yapmasını bekleyiniz ve sonladırınız.

Aysis Ayakkabı Mağaza Otomasyon Programı DEMO Giriş Ekranı

Deneme sürüm için gelen girişte demo seçerek programı çalıştırınız. Deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.