Barkomar – Barkodlu Ürün Satış Programı

Barkomar, bilgisayarınızda barkodlu ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz Windows yazılımı ve tamamen Türkçe muhasebe programıdır.

Bu programı ile kar marjını inceleme, ürünler için etiket basımı, fiş bastırma, çok satılan ürün için buton tanımlama, ürün girişi ve çıkışları, online olarak satış yapma, ıskontolu satma. Otomatik barkod basımı, satış yapacağınız zaman dokunmatik olarak satış yapabilme, stok uyarı ve önemli alanlar için sesli uyarılar.

Para üstü hesabı müşteriden alınan para ve müşterinin aldığı ürün arasında ki kalan para üstü hesabı, kredi kartı veya peşin satışları rapor alma, tespit etme, kasa ekleme ve detaylı kasa raporları kendinize göre özelleştirme, otomatik veya manüel olarak yedek alma yedekleri başka bir ortamda saklayabilme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Keskin Yazılım


Barkomar İndir


Barkomar Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı açınız. Açtığınız da klasör içerisinde kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum dosyasını barkomardemo.exe çalıştırınız.

İkinci ekranda programı nereye kurmak istediğinizi göreceksiniz. Burasını standart olarak C:\KESKINYAZILIM\BARKOMAR501 olarak bırakıp kuruluma devam edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Barkomar – Barkodlu Ürün Satış Programı Kurulum Aşaması 2. Ekran
Barkomar – Barkodlu Ürün Satış Programı Kurulum Aşaması 3. Son Ekran

Diğer kurulum ekranında ise kurumu başlatarak kurulum bitiminde kurulumu sonlandırmanız gerekecektir. Program başarılı bir şekilde sonlandırma sonucu bilgisayarınızda çalışacaktır.

Programı deneme sürümünü çalıştırmak için test1 kullanıcı adını giriniz ve şifre alanına 123456 yazarak giriş yapınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.