Bartender Barkod Etiket Programı

Bartender barkod etiket programı ile bilgisayar ortamında sadece fareniz barkod etiketleri hazırlayabilirsiniz.

Programın kullanımı basittir programı açtıktan sonra gelişmiş şablon sihirbazı üzerinden seçime göre kolaylıkla barkod hazırlayabilirsiniz. Program içerisinde örnek barkodlar bulunmaktadır, örnekleri inceleyebilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip kolay bir barkod etiket programı arayanlara tavsiye ederiz. Deneme sürümü indirerek kullandığınızda Bartender barkod etiket programın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 244 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Sembol Barkod


Bartender Barkod Etiket Programı İndir


Bartender Barkod Etiket Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınızda açarak kuruluma onay vermelisiniz. Kurulum onayınızdan sonra size programın dilini seçmenizi isteyecektir. Gelen menüden Türkçe olarak devam edebilir ya da farklı dilde kurabilirsiniz.

Bartender Barkod Etiket Programı Bilgisayara Kurulumu Visual C++ Kurulum

Dil seçiminden sonra program Visual C++ üzerinden çalıştığı için bilgisayarınızda Visual C++ paketi kurulu değilse programın çalışması gerekliliğinden bilgisayarda kurmanızı isyecektir. Visual C++ kurulumuna onay vererek kuruluma devam ediniz.

Bartender Barkod Etiket Programı Bilgisayara Kurulumu Visual C++ Kurulum

Visual C++ Kurulumu bitikte sonra kısa kurulum bilgileri ekranında ilerleyerek kuruluma devam ediniz. Lisans şartlarını gözden geçiriniz ilerleyiniz. Lisans şartları sonrasın da kurulum için ayar yapmanızı sizden isteyecektir. Bu ayarlama ekranında önceden lisansı satın alanlar ve deneme sürümü kullananlar için ayarlama ekranıdır.

Burada deneme sürümü anlattığımız için deneme sürümü sekmesini tıklayarak devam ediniz. Önceden lisansını alanlar diğer seçimden devam etmeliler.

Bartender Barkod Etiket Programı Bilgisayara Kurulumu Sürüm Seçiniz Kurulum Ekranıdır!

Deneme sürümünü seçiminizden sonra yüklemeye onay verdiğiniz programı kurmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz. Programın deneme sürümünü başlat menüsünden veya masa üstü kısa yol ikonundan çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.